Bucuria lecturii continuă

Bucuria lecturii continua în rândul preșcolarilor din Prisacani, odată cu descoperirea a noi și noi povesti citite atât de către doamnele educatoare dar și de către invitații speciali. Bucuria a fost și mai mare în această săptămână datorită invitaților speciali care au fost din rândul colegilor din clasele primare. Vă felicităm și vă mulțumim , Dinu Rebeca (clasa pregătitoare Moreni) și Irimia Denis (clasa a III-a Macaresti), Paraschiv Raisa Maria cl. I (Școală Satu-Nou)